Váleček UNIVERZÁLNÍ 10cm, 15cm, 18cm

Účel:
Akupresurní rehabilitační,relaxační a masážní váleček UNIVERZÁLNÍ je vyroben z plastu a pryže.Vyrábí se v provedení 10,15,18 cm.Mas.váleček umožňuje provádět automasáž těch částí těla, které vyžadují zvýšené prokrvení z důvodů jednostranné námahy nebo po úrazu při rehabilitačních cvičeních. Je vhodný pro sportovce tak i pro každého člena rodiny k udržení tělesné kondice.
Způsob použití:
Provedeme nejprve masáž rukou- začneme špičkami prstů,tlakem na hroty válečku postupně přecházíme na celou dlaň(váleček mačkáme).Dále provedeme masáž celého těla tím způsobem,že pomalými pohyby a přiměřeným tlakem masírujeme svalstvo.Přitom se můžeme zaměřit na aktivní body, kde máme zdravotní potíže.Celý postup můžeme několikrát opakovat.Pokud na některá místa na těle nedosáhneme,požádáme o pomoc partnera.
Zákaz použití:
Akupresura se nesmí používat při bolestech nejasného původu, u akutních zánětů, na křečových žilách a poškozené pokožce. Dále u těhotných žen a u stavu těžkého onemocnění vnitřních orgánů.Výrobek není vhodný pro děti do 3 let.Nebezpečí polknutí malých částí.Výrobek před prvním použitím omyjte teplou vodou s přídavkem saponátu.

Váleček 10 cm

Váleček 10 cm
Kat. číslo:
001

Cena: 130

Váleček 15 cm

Váleček 15 cm
Kat. číslo:
002

Cena: 145

Váleček 18 cm

Váleček 18 cm
Kat. číslo:
005

Cena: 155