Jednoruční 10cm, 2x5cm, 10cm s nádstavcem

Účel:
Akupresurní rehabilitační,relaxační a masážní váleček UNIVERZÁLNÍ je vyroben z plastu a pryže.Vyrábí se v provedení jednoruční 10cm, 2x5 cm, jednoruční s nádstavcem.Mas.váleček umožňuje provádět automasáž těch částí těla, které vyžadují zvýšené prokrvení z důvodů jednostranné námahy nebo po úrazu při rehabilitačních cvičeních. Je vhodný pro sportovce tak i pro každého člena rodiny k udržení tělesné kondice.
Způsob použití:
Provedeme nejprve masáž rukou- začneme špičkami prstů,tlakem na hroty válečku postupně přecházíme na celou dlaň(váleček mačkáme).Dále provedeme masáž celého těla tím způsobem,že pomalými pohyby a přiměřeným tlakem masírujeme svalstvo.Přitom se můžeme zaměřit na aktivní body, kde máme zdravotní potíže.Celý postup můžeme několikrát opakovat.Pokud na některá místa na těle nedosáhneme,požádáme o pomoc partnera.
Zákaz použití:
Akupresura se nesmí používat při bolestech nejasného původu, u akutních zánětů, na křečových žilách a poškozené pokožce. Dále u těhotných žen a u stavu těžkého onemocnění vnitřních orgánů.Výrobek není vhodný pro děti do 3 let.Nebezpečí polknutí malých částí.Výrobek před prvním použitím omyjte teplou vodou s přídavkem saponátu.

Jednoruční 10cm

Jednoruční 10cm
Kat. číslo:
003

Cena: 160

vál. 2x5 cm

 vál. 2x5 cm
Kat. číslo:
008

Cena: 170

Jednoruční s nádstavcem

Jednoruční s nádstavcem
Kat. číslo:
004

Cena: 220