Akup.masážní přístroj LUNOCHOD

Účel:
Akupresurní rehabilitační,relaxační a masážní přístroj LUNOCHOD je vyroben z plastu a pryže.Mas.přístroj umožňuje provádět automasáž těch částí těla, které vyžadují zvýšené prokrvení z důvodů jednostranné námahy nebo po úrazu při rehabilitačních cvičeních. Je vhodný pro sportovce tak i pro každého člena rodiny k udržení tělesné kondice.Tento mechanický masážní přístroj je opatřen kolečky s pryžovými hroty a držadlem.Je vhodný na masáže zad, šikmého svalstva,svalstva stehen a hýždí.Dochází tak k svalové relaxaci,příjemnému pocitu a celkové regeneraci organismu.
Způsob použití:
Masáž zad se provádí ve směru proudění žilní krev pomalými pohyby.Tlak na přístroj volíme individuálně v závislosti na pocitech.Je vhodné používat masáž přes lehký oblek nebo osušku.Správná masáž ovlivňuje krevní oběh, odstraňuje nespavost, únavu a uvolňuje napjaté svaly.Masírujeme 3 až 5 minut.
Zákaz použití:
Akupresura se nesmí používat při bolestech nejasného původu, u akutních zánětů, na křečových žilách a poškozené pokožce. Dále u těhotných žen a u stavu těžkého onemocnění vnitřních orgánů.Výrobek není vhodný pro děti do 3 let.Nebezpečí polknutí malých částí.Výrobek před prvním použitím omyjte teplou vodou s přídavkem saponátu.

LUNOCHOD

LUNOCHOD
Kat. číslo:
007

Cena: 290