Masážní Chobotnička-plastová,zelená

-Masér pro celé tělo -Zbavuje napětí -Uvolňuje svaly -Stimuluje krevní oběh
ÚČEL:-
Chobotnička je jednoduchá ale účinná pomůcka k provádění masáží na lidském těle. Je vyroben z plastu. Masáž pomocí této pomůcky má stimulující a uvolňující účinky. Zbavuje vás napětí, bolesti hlavy, uvolňuje strnulé a ochablé svaly, může mít příznivý vliv na nespavost a stimulaci krevního oběhu. □
Způsob použití:-
Chobotnička se používá na masáž celého těla včetně hlavy a klenby chodidel. Používejte ho oblečení - nejlépe bavlněný oděv. Stačí pouze kruhový pohyb po těle bez většího tlaku. Celkovou dobu provádění masáže si určete sami, přičemž je třeba dbát aby celkový pocit z masáže byl příjemný a uvolňující. Celková doba jednotlivé masáže by neměla přesáhnout 5 minut. Důležitý je přitom neurčený pocit mezi tlakem a bolestí, s trnutím a příjemným uvolněním.
Zákaz použití:-
Masáž se nesmí používat při bolestech nejasného původu, u akutních zánětů, onemocnění kůže a křečových žil. Dále u těhotných žen a stavů těžkého onemocnění vnitřních orgánů. O vhodnosti a způsobu masáže se vždy poraďte se svým ošetřujícím lékařem.výrobek lze očistit hadříkem namočeným ve vlažné vodě.Na čištění nepoužívejte rozpouštědla a žádné agresivní prostředky.Vyvarujte se mechanického poškození výrobku.Výrobek není určen jako dětská hračka. Výrobek není vhodný pro děti do 3 let.Nebezpečí polknutí malých částí.

Masážní chobotnička

Masážní chobotnička
Kat. číslo:
066

Cena: 99