Masážní metlička na hlavu

ÚČEL:-
Tato terapeutická a masážní pomůcka je určena ke stimulaci pokožky hlavy.Stimuluje podkožní buňky a tak napomáhá k růstu vlasů a zlepšení jejich kvality.Navozuje příjemný pocit klidu a pohody.Při každém použití budete mít „ husí kůži“, která Vám navodí pocit štěstí/uvolnění endorfínu – hormony štěstí/ , který pomáhá přirozeným způsobem i od bolesti hlavy.Zlepšuje se tak i paměť,koncentraci a prokvení.Účinně působí proti stresu, stavech úzkosti, podrážděnosti,nespavosti....
způsob pouŽitÍ:-
Pohodlně se usaďte, dlouhé vlasy by měly být pro optimální kontakt s pokožkou hlavy volně.Pomalým otáčivým pohybem všemi směry dosáhnete intenzivního prožitku, který budete chtít stále opakovat.Tuto masáž si můžete provádět sami, ale daleko více si ji vychutnáte , pokud Vám ji bude dělat jiná osoba.
ÚDRŽBA: Při mytí použijte vlhký hadřík, případně mýdlovou vodu.
Zákaz použití:-
Tato pomůcka je určena pouze pro masážní účely. Zvyšte svou pozornost, pokud jsou v blízkosti dětí.Hrozí poranění očí nebo uší.Výrobek není určen jako dětská hračka. Výrobek není vhodný pro děti do 3 let.Nebezpečí polknutí malých částí.

Masážní metlička

Masážní metlička
Kat. číslo:
088

Cena: 49