Zahřívací láhev- hladká ,Zahřívací láhev s potahem

Návod na použití a skladování:-
Zahřívací láhev naplňte do 2/3 teplou vodou. Nepoužívejte vařící vodu.při plnění lahve,ji uchopte u krku,otvorem nahoru.vytlačte vzduch a nalijte do ní vodu. Uzávěr rukou pevně zašroubujte a přesvědčete se, že žádná voda nevytéká.nepřetáhněte závit uzávěru. Po použití láhve vyprázdněte a zavěste ji otevřeným otvorem dolů, aby vyschla. Sušte při pokojové teplotě.Zahřívací láhev skladujte s odšroubovaným uzávěrem v chladu, suchu a temnu. Neukládejte na ni žádné předměty. Je třeba se vyhnout kontaktu láhve s ohněm, zdroji tepla, kyselinami a tuky.
Chraňte ji před slunečním zářením.Pravidelně zkoušejte uzávěr. Obalový sáček odstraňte z dosahu dětí.Vyrobeno z materiálu přírodní kaučuk.

Rašelinový termofor:
Tepelná lahev /čistá rašelina zatavená ve speciální folii/ opatřená obalem ze 100 % bavlny se suchými zipy. Ohřev 2 minuty v mikrovlnné troubě, nebo 7 minut ve vodní lázni. Udrží příjemné teplo po dobu 2 hodin, lze natvarovat například na kloub. Vhodné při bolestech zad, ledvin, krční a bederní páteře, kloubů, poruchy prokrvení, nachlazení, menstruaci. Velmi vhodné pro kojence při bolestech bříška. Není potřeba vodu, proto nehrozí nebezpečí opaření. Termofor lze opakovaně používat díky speciální folii a dvojitým svárům.

Hladká zahř.láhev

Hladká zahř.láhev
Kat. číslo:
070

Cena: 125

Masážní zahř.láhev

Masážní zahř.láhev
Kat. číslo:
149

Cena: 125