Akupresurní masážní kuličky-plastové,z pryže,míček 5 cm color

Účel:
Akupresurní rehabilitační,relaxační a masážní ŽMOULÍK je vyroben z pryže.Mas.ŽMOULÍK umožňuje provádět hlavně masáž rukou,nohou a automasáž těch částí těla, které vyžadují zvýšené prokrvení z důvodů jednostranné námahy nebo po úrazu při rehabilitačních cvičeních. Je vhodný pro sportovce tak i pro každého člena rodiny k udržení tělesné kondice.Dochází tak k svalové relaxaci,příjemnému pocitu a celkové regeneraci organismu.
Způsob použití:
ŽMOULÍK uchopíme do dlaně obou rukou a masírujeme mačkáním.Začínáme od konečků prstů a postupně přecházíme na celou dlaň.Vhodná doba pro masáž je 5-10 minut(několikrát denně).Po masáži přichází pocit jemného uvolnění, které je známkou správně zasažených aktivních bodů.ŽMOULÍK lze použít na celé tělo a na lokální bolestivá místa.ŽMOULÍK je velice vhodný pomocník při rehabilitaci po úrazech,mozkových příhodách,vhodný je i pro studenty,sportovce a starší lidi.
Zákaz použití:
Akupresura se nesmí používat při bolestech nejasného původu, u akutních zánětů, na křečových žilách a poškozené pokožce. Dále u těhotných žen a u stavu těžkého onemocnění vnitřních orgánů.Výrobek před prvním použitím omyjte teplou vodou s přídavkem saponátu.VÝROBEK NENÍ VHODNÝ PRO DĚTI DO 3 LET. NEBEZPEČÍ POLKNUTÍ MALÝCH ČÁSTÍ.

Mas.kulička- plastová

Mas.kulička- plastová
Kat. číslo:
015

Cena: 20

Mas.ŽMOULÍK

Mas.ŽMOULÍK
Kat. číslo:
044

Cena: 45

Mas.míček pr.5cm color

Mas.míček pr.5cm color
Kat. číslo:
142

Cena: 45