Masážní váleček REXLEX

Účel:
Masážní přístroj REXLEX jsou dva spojené, samostatně se otáčející válce,opatřené pryžovými hroty a protiskluzovými bočními kolečky.Tato pomůcka byla vyvinuta zejména pro intenzivní masáže chodidel na jejichž ploskách se nachází reflexní zóny všech orgánů lidského těla.Tělo se zde promítá od hlavy(špičky prstů),přes páteř(hrana chodidel) a zažívací orgány (klenba chodidla).
Způsob použití:
Masážní přístroj REXLEX používáme v sedě,přičemž položíme chodidla na válce a pohybujeme nohama smerem od sebe a zpět.Soustředíme se postupně na špičky prstů,klenbu chodidla,hranu chodidla a nakonec patu.Tato masáž pomáhá výrazně při potížích studených nohou,špatného prokrvování a při únavě.Dobré výsledky lze dosáhnout při rozcvičování po úrazech a mozkových příhodách.Doba masáže by měla být 3 až 5 minut i několikrát denně(masáž by měla být příjemná).Na REXLEX nestoupejte, mohlo by dojít k poškození výrobku,na který se reklamace nevztahuje.
Zákaz použití:
Akupresura se nesmí používat při bolestech nejasného původu, u akutních zánětů, na křečových žilách a poškozené pokožce. Dále u těhotných žen a u stavu těžkého onemocnění vnitřních orgánů.Výrobek není vhodný pro děti do 3 let.Nebezpečí polknutí malých částí.

REXLEX

REXLEX
Kat. číslo:
012

Cena: 325