Akupresurní masážní KLÍN

Účel:-
Akupresurní masážní klín je vyroben z pryže.Jo to masážní pomůcka jejíž tvar umožňuj zejména reflexní masáž klenby chodidla. V těchto místech se nacházejí zóny zažívacích,močových a pohlavních orgánů.
-Způsob použití:
Na klín položíme chodidla ve vzpřímené poloze, přešlapujeme nebo přenášíme váhu ze špiček na paty. Neopomeneme přitom masírovat ani hrany chodidel(ovlivňuje páteř). Tato masáž se provádí i několikrát denně po dobu 5 až 10 minut. Výrazně také odstraňuje únavu nohou. Výrobek lze účelně využít k masáži zad a v leže na zádech jako podložku krčního klenutí.
·Zákaz použití:
Masáž se nesmí používat při bolestech nejasného původu, u akutních zánětů, onemocnění kůže a křečových žil. Dále u těhotných žen a stavů těžkého onemocnění vnitřních orgánů. O vhodnosti a způsobu masáže se vždy poraďte se svým ošetřujícím lékařem.Výrobek lze očistit hadříkem namočeným ve vlažné vodě.Na čištění nepoužívejte rozpouštědla a žádné agresivní prostředky.Vyvarujte se mechanického poškození výrobku.Výrobek není určen jako dětská hračka. Výrobek není vhodný pro děti do 3 let.Nebezpečí polknutí malých částí.


KLÍN

KLÍN
Kat. číslo:
013

Cena: 178