Akupresurní masážní ježek kulatý pr.26cm

ÚČEL:
Akupresurní masážní rohož je vyrobena z přírodního kaučuku -pryže, tvarovaná do polokoule o průměru 26 cm a 16,5 cm, na které vystupují masážní hroty kuželovitého tvaru, umístěné v soustředěných kruzích směřujících do středu proměnnou výškou.
Jde vlastně o náhradu za kdysi běžné chození na boso po nerovném terénu. Masážní rohož se používá na bodovou masáž a akupresuru chodidla, ale i zad a svalových skupin.výstupky na rohožce působí na aktivní body a reflexní zóny nohou nebo jiných částí těla. podrážděním uvedených míst se stimuluje krevní oběh, čímž se podporuje vylučování toxických látek z těla, zlepšuje se metabolismus, funkce srdce a oběhový systém, zlepšuje se také nervový a dýchací systém, zmírňují se kloubové potíže, zmenšuje se subjektivní těžkosti a dochází k celkovému uvolnění.
Způsob použití:
Akupresurní rohož lze použít pro masáž ve stoje a to obou nohou současně, přešlapujeme, nebo přenášíme váhu ze špiček na paty. Lze použít také v sedě, případně v ležící poloze pro masáž dalších částí těla. Neopomeneme přitom masírovat ani hrany chodidel (ovlivňuje páteř). Rohož je možno použít do koupelen, sprchovacích koutů, k bazénům a do různých rehabilitačních středisek. Doba šlapání nebo chození po rohoži by měla být 5 až 10 minut i několikrát denně, nejlépe při raním a večerním mytí. Například při sprchování je vhodné přešlapovat po rohožce a střídavě používat teplou a studenou vodu. Doporučuje se při celkové únavě a otocích nohou.
Zákaz použití:
Akupresura se nesmí používat při bolestech nejasného původu, u akutních zánětů, na křečových žilách a poškozené pokožce. Dále u těhotných žen a u stavu těžkého onemocnění vnitřních orgánů.Výrobek není vhodný pro děti do 3 let.Nebezpečí polknutí malých částí.

JEŽEK DOSPĚLÝ

JEŽEK DOSPĚLÝ
Kat. číslo:
036

Cena: 435