Akupresurní masážní přístroj ZONAR-dřevěné a pryžové kuličky

ÚČEL
Masážní přístroj ZONAR je pět řad, samostatně se otáčející koleček, opatřené dřevěnými a pryžovými hroty. Tato pomůcka byla vyvinuta zejména pro intenzivní masáže chodidel na jejichž ploskách se nacházejí reflexní zóny všech orgánů lidského těla. tělo se zde promítá od hlavy(špičky prstů), přes páteř(hrana chodidel) a zažívací orgány(klenba chodidel).
Způsob použití:
Masážní přístroj ZONAR používáme v sedě, přičemž položíme chodidla na přístroj a pohybujeme nohama směrem od sebe a zpět. Soustředíme se postupně na špičky prstů, klenbu chodidla, hranu chodidla a nakonec patu. Tato masáž pomáhá výrazně při potížích studených nohou, špatném prokrvování a při únavě. Dobré výsledky lze dosáhnout při rozcvičování po úrazech a mozkových příhodách. Z tohoto důvodu lze ZONAR doporučit pro rehabilitační ústavy, fit - centra a sportovní areály.
·Zákaz použití
Akupresura se nesmí používat při bolestech nejasného původu, u akutních zánětů, na křečových žilách a poškozené pokožce. Dále u těhotných žen a u stavu těžkého onemocnění vnitřních orgánů.

ZONAR

ZONAR
Kat. číslo:
028

Cena: 320

ZONAR

ZONAR
Kat. číslo:
029

Cena: 490