Skakací dětské míče s ušima TOGU Sprungball JUNIOR, SUPER a Globetrotter JUNIOR ,BIG

Skákací míče , lze úspěšně využít k rehabilitaci i ke kondičním cvičením,hraní ,sezení,skákání dětí.
Skákací míč má dvě uši , které děti uchopí ,aby nespadly z míče. . Tento míč je ideální sportovní a cvičební pomůckou, která se využívá nejen pro zábavu, ale i v léčebné tělesné výchově, při práci s jednotlivci a skupinami
* sportovní míč, kterého lze úspěšně využít k rehabilitaci i ke kondičním cvičením
Doplňkové příslušenství - lze samostatně objednat:
* č.v.164-hustilka malá-nášlapná
* č.v.148- Síť pro míče
Velké množství zdravotních problémů, včetně bolesti zad, jsou výsledkem našeho moderního životního stylu. Příliš dlouho sedíme - ve školních lavicích, v práci i ve volném čase. Tento nedostatek vede ke ztrátě přirozeného posilování svalstva. Posilování zádového svalstva a odpovídající pohybová činnost je nejen prevencí proti bolesti zad, ale zároveň pozitivně působí na celé tělo. Míč nabízí možnost udržování zad ve formě bez námahy a pocení. Prostě si jen sem tam sedněte na míč a považujte jej za přenosnou židli, která stimuluje vaše zádové svalstvo. Je to jednoduchý způsob posilování zad, účinný a testovaný - dokonce se dá použít i pro zábavu.
Míče slouží k rehabilitaci a fyzioterapii při řadě aktivit. Jsou určeny pro nácvik stability, koordinace pohybu, reakcí svalstva na změny polohy. Aktivizují motorické funkce těla. Používají se při rehabilitaci páteře. Jsou využitelné nejen individuálně, ale i ke skupinové rehabilitaci. Skákací míče jsou vhodnou cvičební pomůckou pro hry dětí.
Správné sedění na míči:
Sedněte si na míč. Pro lepší rovnováhu položte chodidla na zem a mějte nohy mírně roztažené. Stehna musí směřovat stejným směrem, jako chodidla. Takto zabráníte nerovnoměrnému rozložení váhy na kolena a kotníky. Zkontrolujte, zda jsou nohy pevně na zemi, aby jste předešli sklouznutí z míče.

Sprungball junior pr.45cm

Sprungball junior pr.45cm
Kat. číslo:
146

Cena: 220

GLOBETROTTER JUNIOR pr.42cm

GLOBETROTTER JUNIOR  pr.42cm
Kat. číslo:
055

Cena: 290

GLOBETROTTER BIG pr.53cm

GLOBETROTTER BIG  pr.53cm
Kat. číslo:
056

Cena: 340

Sprungball super pr.60cm

Sprungball super pr.60cm
Kat. číslo:
147

Cena: 260