Historie firmy AKURA

Počátky výroby masážních rehabilitačních, relaxačních a masážních pomůcek sahají do roku 1988, kdy jsme tehdy v provizorních podmínkách zahájili výrobu pomůcek pro akupresurní bodovou masáž. Postupně se podařilo ověřit a vyrábět pomůcky, které tuto tlakovou bodovou masáž lidem usnadňují a blahodárně působí na fyzickou a duševní pohodu. Výrobky byly úspěšně vyzkoušeny v řadě lázeňských zařízení a rehabilitačních pracovištích. Nejvíce si ale vážíme kladných ohlasů mezi zákazníky jak jim výrobky pomohly - a to je nejlepší reklama. Výhodou všech pomůcek, které dodáváme na trh je jejich jednoduchost, cenová dostuponost a účinnost.

Dnes firma AKURA dodává širokou škálu akupresurních, rehabilitačních, masážních a posilovacích pomůcek do celé republiky - zájem je i v zahraničí. Našimi odběrateli jsou rehabilitační pracoviště, prodejny zdravotních potřeb, lékárny, fit centra a další. Snahou je vyvíjet nové pomůcky a dodávat je na trh našim odběratelům. Vytváříme k tomu odpovídající podmínky a zázemí, které by odpovídalo současným potřebám.

Materiály, ze kterých jsou pomůcky vyrobeny odpovídají předpisům o zdravotní nezávadnosti. Ke každému výrobku je dodáván jednoduchý návod jak pomůcky používat.

CO DOKÁŽE AKUPRESURA - A VÝROBKY K TOMU URČENÉ

·     Potlačuje bolesti, únavu a stresy
·     Přispívá k relaxaci a rekondici tělesné i duševní - upravuje rovnováhu v těle
·     Snižuje riziko vzniku chřipkového onemocnění
·     Zvyšuje přirozenou obranyschopnost a posiluje imunitní systém
·     Výborně se uplatní při rehabilitaci

AKUPRESURA JE OVĚŘENÁ PRAXÍ TÉMĚŘ 5000 LET